HAKKIMDA

Merhaba 😉 sitemizi ziyaret edip bu yazıyı okuyorsan hayatının en anlamlı ve özel günlerinden birisi olan düğün günün için doğru yerde olduğundan emin olabilirsin. Yorucu ama bir o kadar da keyifli olan bu hazırlık sürecinde siz değerli çiftlerimize en güzel ve kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Umut SÜLLÜ markası adı altında bizden alabileceğiniz hizmetleri sizlere hızlı bir bilgilendirme amacıyla sıralıyorum.

Nişan Çekimleri: Hayatınızı birleştireceğiniz eşinizle evlilik için attığınız ilk adımda gerek dış çekim gerekse iç ve dış mekân da nişan merasiminizde tüm anılarınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Save The Date Çekimleri: Düğünden en az 1 hafta öncesin de daha rahat kıyafetler ile kombinlenen bu çekim aşamamızda siz değerli çiftlerimize düğüne gelen misafirlerinize izletebileceğiniz bir çalışma sunuyoruz. Düğününüzde Fotoğraf ve Videolarınızı ekrana yansıtp misafirlerinizi mutluluğunuza ortak edebilirsiniz.

Düğün Çekimleri: Düğün öncesin de ve sonrasında düğün günü stresinden uzak yıllarca hayalinizi kurduğunuz ve hayatınızın en önemli günlerinden birisi olan bu zamanın eşsiz gelinliğiniz ile doyasıya fotoğraf çekimi gerçekleştiriyoruz. 

Düğün Hikayesi Fotoğraf Çekimi: Düğün günü her anınızı ölümsüzleştirmek isterseniz biz bu işi de çok iyi yapıyoruz Kuaförden dostlarınla yaşadığın en keyifli sohbetler gelin evinden çıkışı, araç konvoyu, nikah dans ve tabi ki en sevdiğin arkadaşlarının da içinde bulunduğu eğlenceli bir konsept ile video ve fotoğraf şeklinde sizlere hizmet veriyoruz.

Video Hizmetleri: Bu konuda Profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Profesyonel video kamera sistemleri stabilizerler ve drone ile Sinema sektöründe yetiştirilmiş ve akademik eğitimlerini tamamlamış bireyler ile çalışmaktayız
Sahnelerin oluşturulması ve çiflerin yönlendirilmesi konusunda ben ve ekibim sizlerle muhteşem bir enerji ve uyum içerisinde çalışmakta. Bu çalışma sonucunda İzlemeye doyamayacağınız video çekimleri gerçekleştiriyoruz
Web sitemizi inceleyip bizimle iletişim kurmaya karar verdiyseniz eğer öncelikli olarak Kayseri de iseniz Kahvemizi içerken çekim planı yapmak için ofisimize bekliyoruz.
Eğer İl dışı veya yurt dışı iletişim kuruyorsanız whatsApp ve facetime aracılığı ile bizimle iletişim kurabilirsiniz 

Sevgilerimle
Umut SÜLLÜ

BU NASIL OLUR? FOTOĞRAF İŞLEME

Burada size fotoğraf işlemeyi göstermeyi seviyorum. Bazen sonucu doğrudan karşılaştırma olmadan göremezsiniz. Bu yüzden, fotoğrafı rötuş yaptığım, arka plan gürültüsünü çıkardığım ve renk parlaklığını geliştirdiğim işlemden önce ve sonra doğrudan karşılaştırma fotoğrafını göstereceğim.

FOTOĞRAF İŞLEME
GERİ DÖN YUKARI ÇIK
Kapat Yaklaş