Kore Tarzı Düğün Fotoğrafları


Kore tarzı düğün fotoğrafları, genellikle sade ve minimalist yaklaşımla çiftin romantik ve duygusal anlarını yansıtan fotoğraflardır. Bu tarzda fotoğraflar, genellikle çiftin kıyafetleri, mekan, dekorasyon ve aksesuarları ile uyumlu bir şekilde çekilir. Ve abartıya kaçmayan zarif kıyafetler sade saç makyaj ve durağan pozlardan Oluşur

Düz bir arkaplan siyah veya beyaz fon önünde çekilir. genellikle pastel tonlarında ve yumuşak bir ışıklandırmayla çekilir. Çiftler genellikle tek renk ve sade elbiseler  giyerler ve bu kıyafetler, fotoğrafların daha da romantik ve nostaljik bir hava kazanmasını sağlar. Çiftler minimal dekorlar içeren fotoğrafları tercih ederken ön plana çıkarmak istedikleri tek şey mutlulukları oluyor. 

Çiftler mutluluklarını o kadar iyi ve doğal yansıtıyor ki ekstradan bir objeye gerek duymuyorlar. Asıl önemli olan gelin ve damat, mutluluklarını, birlikteliklerini ve gülen gözlerini göstermekten başka kaygıları bulunmamaktadır.

Kore tarzı düğün fotoğrafları ayrıca, çiftin birbirine olan duygusal bağını yansıtmak için ellerini tutarken, birbirlerine bakarken veya birbirlerine sarılırken gibi pozları da içerir. Fotoğrafçılar, aynı zamanda çiftin konumunu ve arka planı kullanarak fotoğrafların daha ilgi çekici hale gelmesini sağlarlar.

 romantizmi, nostaljiyi ve duygusallığı ön plana çıkaran bir tarzda çekilir. Bu fotoğraflar, özellikle Kore kültürüne ve geleneklerine ilgi duyan çiftler için özel bir anlam taşıyabilir.

GERİ DÖN YUKARI ÇIK
Kapat Yaklaş