Düğün Klibi – Wedding Story

Herkese merhaba bu gün ki konumuz çoğu çiftimizin tercih ettiği ve üzerinde durduğu önemli bir konu olan Düğün hikâyesi çekiminden sizlere bahsedeceğim.Düğün hikâyeleri düğünlerde yapılan klasikleşmiş çekimlerin daha modern halde ele alınması Uzun uzun aktüel çekimler yerine daha anlık görüntülerin ve tüm detayların dikkatle yakalanması şeklinde tanımlanabilir. Düğün günü çelimleri tüm gün boyunca süren ve düğünün bitmesiyle son bulan bir çekimdir hazırlıktan başlar gelinin kuaförde hazırlanması imkânlar dâhilinde kuaförler otelde ve ya sizin istediğiniz bir yerde hizmet sağlıyor bunun en büyük artısı ise sadece sizin istediğiniz kişiler ve sizlere ait bir ortamda çekim yapılması bu da size ekstra bi rahatlık sağlıyor. Nedimelerinizle birlikte hazırlanma görüntülerinizi ve eğlenceli anlarınızı kayıt altına alıyoruz damat ve sağdıçlar ile birlikte eğlenceli görüntüler hazırlıklarda çıkıyor. Hazırlıktaki çekimleri tamamladıktan sonra Gelin alma töreni için sizlere eşlik ediyoruz burada kuşak bağlama ve sevdiklerinize veda görüntülerini aldıktan sonra damat beyin gelişini bekliyoruz sizi ilk görme anını ve evden çıkış anınızı çekiyoruz, sonrasında eğer varsa nikâh organizasyonu ile devam edip gece düğün bitimine kadar olan tüm anlarınızı kaydetmeye özen gösteriyoruz elimizden geldiğince düğününüzde size eşlik eden tüm misafirlerinizi kadrajımıza almaya gayret ediyoruz.

Tüm gün yapılan video çekimlerin bir araya getirilmesiyle Düğün klibinizi elde etmiş oluyoruz. Elimizdeki görüntüler ve sizin isteğiniz doğrultusunda müzik videonun ve akışı konusunu birlikte karar verip sizlere klibinizi sunuyoruz.

 

Hayatınızın en anlamlı gününü daha da kalıcı hale getirmek için sizlere elimizden gelen tüm desteği sunmak için buradayız.

En güzel gününüzü bir düğün hikâyesi ile unutulmaz kılmak harika olacaktır. 

İnsan hayatı içerisinde yaşanılan en duygu yüklü anlar oldukça önemli olan konuların başında yer alıyor.

Baktığımız da ise tekrardan yaşanılmayacak olan özel gün düğününüzün yeniden izlenebilir olması ve aynı heyecanı yaşamanız mümkün olacaktır.

GERİ DÖN YUKARI ÇIK
Kapat Yaklaş