Dış Çekimde Plato Tercihi

Günümüz de git gide popülerliği artan Fotoğraf çekim platosu nedir?Farklı arka planları olan, fotoğraf için uygun şekilde diyazn edilmiş ve farklı konseptleri içinde barındıran. İster düz bir arka plan isterseniz de ışıl ışıl parlayan modern ampullerin önünde çeşitli pozlar verebileceğiniz çekim mekânıdır. Fotoğraf çekiminde plato tercihiÇiftlerimizin evlilik aşamasında önem verdikleri en önemli hususlardan birisi dış çekimdir. Yıllar boyu saklayacakları ve anılarını canlı tutacakları ve baktıklarında mutlu olacakları fotoğraflardır. Bu nedenle dış çekiminizin istediğiniz şekilde olması çok önemlidir.4 mevsimde çekim yapılabilme imkânı platoları kullanılabilir kılıyor. Kış mevsiminde çekim düşünen çiftlerimiz için adeta kurtarıcı bir lokasyon haline dönüştü. Kışın yağmurdan veya kardan dolayı dışarda çekim istemeyen çiftlerimiz platoları tercih ediyorlar ya da yazın sıcaktan fazla etkilenmemek için ek bir mekân olarak tercih ediliyor.

Her ne kadar çevremizde doğal güzellikleri ile bizleri büyüleyin mekânlar olsa da zaman sıkıntısından ve ya daha modern hazırlanmış rahat konseptlerde poz vermek isteyen çiftlerimiz platoları tercih ediyorlar.

Önce platoda çekim yaptırıp daha sonrasında Dokuzpınar – Yılkı atları gibi salaş ve doğal mekânlarıda isteyen çiftlerimiz oluyor bu sayede albümlerine daha renkli ve farklı bir güzellik katmış oluyorlar.

Plato çekimlerinin en büyük avantajları ise;

Olumsuz hava koşullarına rağmen sorunsuz bir şekilde çekim gerçekleştirebiliyoruz.

Düğün günü Çekim yaptırmak isteyen çiftlerimiz için zaman sıkıntısı yaşamadan gidip çekimimizi tamamlayabiliyoruz ve gelinliğinizin kirlenme olasılığı az olduğu için bu konuda da kafanız rahat olabiliyor.

GERİ DÖN YUKARI ÇIK
Kapat Yaklaş