Dış Çekim Süreci Nasıl İlerliyor?

Bizimle iletişime geçtikten sonra öncelikle istediğiniz tarihte müsaitliğimiz var mı onu kontrol ediyoruz. Eğer o gün doluysak sizin için en uygun tarihi ayarlamaya çalışıyoruz. Tarihinizi belirledikten sonra rezervasyonumuzu oluşturup hangi mekânlarda nasıl bir çekim istiyorsunuz bunu da planladıktan sonra tarihimizin gelmesini bekliyoruz Çekim tarihimize 1 gün kala yine sizinle iletişime geçip her şeyin yolunda olup olmadığını kontrol ediyoruz ve nerede ve saat kaçta buluşacağımızı bir kez daha teyit ediyoruz. Çekim günü buluştuktan sonra gideceğimiz lokasyonlara uğrayıp fotoğraflarımızı çekiyoruz ve bize ayrılan sürenin sonunda sizinle vedalaşıyoruz. Sizlere çektiğimiz bu fotoğrafların hepsini dijital ortamda teslim ediyoruz. Size ulaşan bu fotoğraflardan albüm için seçtiklerinizin kodlarını bize Gönderiyorsunuz ve biz o fotoğraflara renk ve rutuş atıp sonrasında albümünüzü tasarlıyoruz.

Tasarladığımız bu albüm taslağını size kalitesi düşmeyecek bir şekilde onay için gönderiyoruz. Eğer ki hoşunuza gitmeyen çıkmasını veya değiştirilmesini istediğiniz her hangi bir yer olursa sizlerin isteği doğrultusunda tekrar revizesini yapıp onayınızı alıyoruz.

Geriye albüm modeli seçimi kalıyor. Bu tamamen sizin zevk ve isteğiniz doğrultusunda olan bir şey albüm model kataloğumuzu size gönderiyoruz bunlardan hangisi hoşunuza giderse seçiyorsunuz ve albümünüz baskı için hazır oluyor.

Eğer şehir dışındaysanız albümünüzü herhangi bir zarar görmeyecek şekilde size kargo ile ulaştırıyoruz.

GERİ DÖN YUKARI ÇIK
Kapat Yaklaş