Dış Çekim Poz Önerileri

Hayatınızın en özel anlarının simgesi olan fotoğraflar, kuşkusuz her çift için çok önemlidir. Aradan yıllar geçse de geçmişe dönüp baktığınızda elinizde kalan o kareler,  sizleri o günlere geri götürecektir.Çiftlerimiz dış çekim gerçekleştirdiğimiz sırada kendi içlerinden gelerek yada kendilerinin kattığı pozları daha çok benimsemekte ve sevmektedirler.

Bu konuda bize en çok sorulan sorulardan. bir tanesi Biz poz vermekte zorlanıyoruz Dış çekim esnasında bize bu konuda yardımcı oluyormusunuz tarzında geliyor.

Bu hususta içiniz rahat olsun çünkü Sizin enerjiniz elbisenizin rahatlığı ve makana uygun şekilde sizi yönlendiriyor ve pozlarınızı verdiriyoruz

Elbisenizden papyonunuza kadar pozlarınızda ki tüm detaylara dikkat ederek fotoğraflarınızı çekiyoruz.

Sizlerinde istediği pozları çekmekten mutluluk duyarız.

Dış çekim öncesinde poz fikirleri için web sitemizde daha önce çektiğimiz fotoğrafları inceleyebilir fikir sahbi olabilirsiniz. Bu pozlardan hoşunuza gidenleri kaydedip çekim esnasında bize fikir olarak sunabilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise pinterestten poz önerierine bakabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken konu seçtiğiniz pozların size kıyafetinize ve mekana uygun olması çok önemli.

GERİ DÖN YUKARI ÇIK
Kapat Yaklaş